محصولات گروه صنعتی کبیر موتور

موتور سیکلت های دوست داشتنی وسپا

VESA VXL & SXL

کبیرموتور سال‌هاست به عنوان نماینده رسمی و شریک تجاری وسپا در ایران فعالیت می‌کند. در حال حاضر دو مدل Vespa VXL 150CC و Vespa SXL 150CC در فروشگاه مرکزی و نماینده‌های رسمی کبیرموتور به فروش می‌رسد. برای آشنایی بیشتر با وسپا به صفحه نمایندگی وسپا مراجعه کنید.

موتور سیکلت‌های وسپا

آپریلیا ، جذابیت جستجوی شهری

aprilia SR & SXR

کمپانی ایتالیایی آپریلیا به تولید موتورسیکلت‌های سرعتی و مسابقه‌ای معروف است. آپریلیا در کنار توجه به علاقه‌مندان به سرعت، تولید موتورسیکلت‌های درون شهری را هم در برنامه خود گذاشته است. دو سری موتورهای SR و SXR با حجم های مختلف توسط کبیرموتور به عنوان نماینده رسمی برند Aprilia در ایران عرضه شده اند.  برای مشاهده مشخصات  SR 160 به صفحه آپریلیا مراجعه کنید.

موتور سیکلت‌های آپریلیا

NVX Rise 150i

یکی از جدیدترین اسکوترهای شهری با موتور 150cc است با تنوع رنگی بالا و طراحی متفاوت ;i ویژگی های فنی برتر، اپشن های فراوان و کیفیت ساخت بالای این محصول، سبب استقبال بالای مشتریان شده است.

مشاهده همه

Click UP 150i

یکی از جدیدترین و اسپرت ترین محصولات کبیر موتور در دسته اسکوترهای شهری با آپشن و امکانات رفاهی مناسب و همچنین کیفیت ساخت و قطعات بسیار باکیفیت. رنگ های متنوع و جذابیت ظاهری این موتور سبب استقبال بالای مشتریانی بوده است که به یک موتورسیکلت شهری بی دردسر نیاز داشتند.

مشاهده مشخصات
کلیک آپ

KLD k200i

محصولی برای استفاده های شهری و روزمره با موتور 200cc است که کبیر موتور عرضه می شود. این موتورسیکلت با قیمت ارزان و قطعات بسیار با کیفیت یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که از موتورسیکلت خود روزمره و زیاد استفاده می کنند.

مشاهده مشخصات

موتورسیکلت‌های اقتصادی

CG, KMA, KMB, KML, KMC

موتور سیکلت های اقتصادی کبیر موتور با مدل های سی جی 125 (CG 125i)، طرح ویو (KMA 125i)، طرح ویو اسپرت (KMB 125i)،شهری 150 (KML 150i)، شهری 200 اسپرت (KMC 200i) با قیمت های اقتصادی و همچنین کیفیت بالا عرضه می شوند و برای استفاده های روزمره درون شهری مناسب هستند.

موتورسیکلت های اقتصادی
مجله کبیرموتور

در مجله کبیرموتور از آخرین اخبار بازار، آموزش‌های اختصاصی و نکات نگهداری درست از موتورسیکلت‌ها آشنا شوید.

تحویل فوری
سرویس دوره ای
گارانتی معتبر
تامین قطعات
اکسسوری
تعمیرگاه اختصاصی
خدمات پس از فروش