درباره کبیرموتور؛ با ما بیشتر آشنا شوید

کبیرموتور، نتیجه یک رویا پردازی بزرگ است. رویای ما حضور یک برند شایسته ایرانی در صنعت موتورسیلکت دنیا است.

از گذشته تا امروز همیشه بهترین بودیم

کبیرموتور، نتیجه یک رویا پردازی بزرگ است. مرحوم عبداللهی زاده از دهه 50 رویای برپایی یک برند ایرانی با استانداردهای جهانی را در سر داشت. کبیرموتور ابتدا در حوزه دوچرخه و قطعات یدکی کار خود را آغاز کرد. اما به تدریج در مسیری که به آن باور داشتیم، قدم‌های کوچک اما محکمی برداشتیم.در سال 1378، یک گام بزرگ‌تر برداشتیم و پس از سال‌ها تجربه و تخصص وارد بازار بزرگ موتور سیکلت شدیم. در کمتر از 20 سال به یکی از برندهای معتبر در ایران و خاورمیانه تبدیل شدیم. برندی که برای موتورسیلکت سواران چیزی بیشتر از یک شرکت بود و با محصولاتش استانداردهای صنعت موتورسیلکت ایران را چند پله ارتقاء داد.

 

هم اکنون، ما به واسطه اعتماد مشتریان و تعهد کارکنان خود سالانه بیش از 50 هزار موتورسیلکت تولید می‌کنیم و در زمره ارزشمندترین شرکت‌های تولیدی ایران هستیم. محصولات کبیرموتور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی هم چشم همه‌ را به خود خیره کرده و توانسته‌ایم به عنوان برندی شایسته پیشرو صنعت موتورسیلکت ایران در دنیا باشیم.گذشته درخشان و آینده‌ای روشن باعث شده که برندهای خوش‌نام صنعت موتورسیلکت، همکاری طولانی‌مدت با کبیرموتور داشته باشند. شرکت وسپا، اپریلیا، پیاجیو و ماهیندرای هند شرکای ما در صنعت موتورسیلکت ایران است و در سایه این همکاری ارزش‌های پایداری را برای خود و صنعت موتور سیکلت ایران ایجاد کرده‌ایم.

 

ما ایده‌ال گرا هستیم و همیشه دوست داریم بهترین باشیم. چشم انداز کبیرموتور تولید انواع موتورسیکلت با استانداردهای روز دنیا است. ما تلاش می‌کنیم تا جایگاهی شایسته و تثبیت شده در بازارهای منطقه‌ای به دست آوریم. ما باور داریم که با تکیه بر اعتماد مشتریان و همراهی با برندهای مطرح دنیا می‌توانیم درخشان‌تر از همیشه صنعت موتورسیلکت را دگرگون کنیم.

 

جهت مشاهده کاتالوگ محصولات کبیر موتور، روی لینک زیر کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات کبیر موتور

تحویل فوری
سرویس دوره ای
گارانتی معتبر
تامین قطعات
اکسسوری
تعمیرگاه اختصاصی
خدمات پس از فروش